>
Zobraziť telefón
910 691 042
sk

Servisné
služby

Aconnect

Postarať sa o Váš stroj je naším poslaním

Sme si vedomí dôležitosti odbornej starostlivosti o techniku. Našou prioritou je pomáhať svojim zákazníkom a uľahčiť im tak cestu životom. Preto sa intenzívne udržiavame v pripravenosti poskytovať komplexné a odbornú službu, ktorá umožní navrhovať také riešenia, kedy Vy sa budete primárne schopní plne sústrediť na svoj Core Business a Vaše prípadné starosti spojené s následnou prevádzkou strojov prenesieme na nás. Za týmto účelom sa pravidelne školíme, investujeme do technológií a inovácií, ako aj týmito krokmi spĺňame najprísnejšie požiadavky certifikácie od výrobcu. V konečnom dôsledku Vám súbor týchto činností zabezpečí, že Vaše stroje budú v maximálnej produktivite a efektivite slúžiť k Vášmu profitu, rovnako tak úspore nákladov a síl.

Služby servisu

ikona ikona

Kompletný záručný aj pozáručný servis a dodávky náhradných dielov

ikona ikona

Diagnostika stroja na servise aj u zákazníka

ikona ikona

Pravidelné údržby

ikona ikona

Plnenie a dezinfekcia klimatizačných jednotiek

ikona ikona

Montáž prídavných zariadení a príslušenstva

ikona ikona

Výmenný program kľúčových komponentov u vlajkových strojov

ikona ikona

Predaj doplnkového sortimentu

Čo Vám môžeme ponúknuť naviac

Renovácia čapových spojení

Naše servisné strediská disponujú zariadením BIMOTOR pre renováciu opotrebovaného a voľného čápového spojenia na pracovných častiach stroje, ktoré budú zase ako nové, bez nutnosti náhrady novým dielom.

Oprava motorov Deutz

Naši mechanici sú autorizovaní výrobcom pre opravy motorov Deutz. Pri vybraných typov motorov sme tiež autorizovaní k záručným opravám.