>
Zobraziť telefón
910 691 042
sk

Demolačné a prekládkové príslušenstvo Indeco, to je kvalita s dlhoročnou tradíciou

 
Talianska spoločnosť Indeco S.p.a. sa špecializuje na vývoj a výrobu širokého sortimentu pracovného príslušenstva pre stavebné stroje. V ponuke spoločnosti Agrotec Servis s.r.o. sú drapáky všetkých typov a použití, búracie kladivá rôznych hmotnostných kategórií, ako aj demolačné nožnice, zhutňovacie dosky a tiež inteligentný monitorovací systém Indeconnect (pozri nižšie).

Všetko ponúkame v niekoľkých radoch, aby sme vyhoveli čo najširšiemu spektru požiadaviek a naplnili motto firmy „Náradie pre každú prácu". Časom sa navyše plánuje rozšírenie portfólia.


Hydraulické kladivá Indeco HP

Kompletný sortiment hydraulických kladív Indeco si môžete pozrieť v katalógu v češtine.
 

Malý rad HP

Najpočetnejší rad hydraulických kladív Indeco. Určené pre nosiče s hmotnosťou od 0,5 do 14 ton. Napriek kompaktným rozmerom sú tieto kladivá výnimočne spoľahlivé, tiché a vysoko účinné. Sú ideálne na výkopové práce, údržbu ciest, demoláciu a recykláciu v mestských oblastiach alebo na renováciu budov. Sú však vhodné aj na vysoko špecializované činnosti, ako sú údržbárske práce v zlievarňach atď.
 

Stredný rad HP

Hydraulické kladivá Indeco strednej hmotnostnej kategórie sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcim pomerom hmotnosti a výkonu. Sú určené pre nosičov o hmotnotsti 6,5 až 32 ton. Ideálne sa hodia na klasické aplikácie, ako je demolácia budov, zemné práce v obývaných oblastiach alebo sekundárne práce v lomoch. V kombinácii so špeciálnou súpravou možno kladivá stredného radu používať aj pod vodou.
 

Veľký rad HP

Prestížny rad hydraulických kladív Indeco s vysokým výkonom, účinnosťou a inteligentnými technológiami. Tieto modely sú určené pre montáž na veľké nosiče od 21 do 140 ton. Sú neprekonateľné pri najnáročnejších prácach, ktoré je potrebné dokončiť v čo najkratšom čase, ako sú demolácie, výkopy základov alebo výstavba železničných či cestných tunelov.

hydraulicka_kladiva_indeco_hp.png


Multi drapáky – čeľuste Indeco IMG

Stiahnite si katalóg s kompletným sortimentom drapákov Indeco v češtine.
 

Triediace čeľuste Indeco IMG S

Triediace čeľuste Indeco IMG S (Sorting Jaws) sú ideálne na triedenie materiálov pri demolačných prácach, premiestňovaní, triedení kameňov a iných kusových materiálov, čistení riečnych korýt, vytváraní hrádzí a iných podobných prácach. Ich konštrukcia umožňuje spoľahlivo oddeliť jednotlivé komponenty - frakcie materiálu od seba. Takto vytriedený materiál sa potom môže opätovne použiť (napr. betónová drť).
 

Demolačné a triediace čeľuste Indeco IMG D

Jedinečná konštrukcia, vynikajúca ovládateľnosť, výkon a vysoké užitočné zaťaženie. To sú hlavné vlastnosti demolačno-triediacich čeľustí Indeco IMG D. Vďaka tomu je toto náradie ideálne na búranie drevených a tehlových konštrukcií, na triedenie a manipuláciu s odpadom atď. Projekty, pri ktorých sa vyžadujú oba typy prác, sa preto dajú zvládnuť pomocou jedných čeľustí. Vďaka tomu je práca rýchlejšia, a teda aj lacnejšia.
 

Čeľuste 3+2 na prekládku materiálov Indeco IMG H

Špeciálne čeľuste „3+2" Indeco IMG H (Material Handling Jaws) sú navrhnuté na jednoduchú manipuláciu s veľkými a objemnými predmetmi, ako je kovový šrot, vraky vozidiel a iný odpad. Ich hydraulický rotačný systém a sila vzájomne prepojených zubov zabezpečujú bezpečné a silné uchopenie. Sú preto ideálne na použitie napríklad v zberných dvoroch, kovošrotoch, hutách a podobných prevádzkach.
 

Nakladacie čeľuste Indeco IMG L

Geometria nakladacích čeľustí Indeco IMG L (Loading Jaws) je navrhnutá pre maximálne zaťaženie. Vďaka tomu sú ideálne na premiestňovanie sypkých materiálov: zeminy, štrku, piesku, bahna, uhlia, balvanov, poľnohospodárskeho a priemyselného odpadu, komunálneho odpadu, kameniva atď. Vďaka tomu sú ideálne nielen na výkopové a stavebné práce, ale aj na použitie v skladoch, betonárkach, štrkoviskách a podobných prevádzkach.
 

Čeľuste na prekladanie dreva Indeco IMG T

Drapáky na manipuláciu s drevom – guľatinou Indeco IMG T (Timber Jaws) sú navrhnuté tak, aby kombinovali maximálnu silu uchopenia s najnižšou možnou hmotnosťou. Vďaka týmto vlastnostiam uľahčujú manipuláciu s veľkými kmeňmi stromov. Môžu sa preto používať na pílach alebo skladoch dreva, ale aj v kombinácii so strojmi na prácu priamo v lese.


celisti_drapaky_indeco_img.png

 

Viacúčelové nožnice – multiprocesory Indeco IMP

Zaujímajú vás nožnice Indeco IMP? Stiahnite si detailný katalóg v češtine.
 

Demolačné nožnice Indeco IMP

Nožnice Indeco IMP v demolačnej (Crushing) konfigurácii sa vyznačujú užšími čeľusťami s vymeniteľnými zubami. Sú prispôsobené na strihanie - demoláciu mostov, budov atď. Sú použiteľné nielen na železobetón, ale aj na tehlové konštrukcie a iné tvrdšie materiály.
 

Drviace nožnice Indeco IMP

Drviace nožnice Indeco IMP (Pulverizing) sú určené na jemné drvenie materiálu. Majú široké čeľuste, ktoré sú na jednej strane vybavené vymeniteľnými zubami. Používajú sa na drvenie (rozomieľanie) a oddeľovanie jednotlivých častí železobetónu, napr. na skládkach stavebného odpadu.
 

Strihacie nožnice Indeco IMP

Na rýchle a efektívne strihanie železných alebo oceľových predmetov sú nožnice Indeco IMP vo striehací (Shear) konfigurácii s úzkymi a ostrými čeľusťami. Používajú sa na strihanie oceľových tyčí, rúr, výstužných tyčí, menších a väčších vrakov, traverz a iných častí kovových konštrukcií atď.
 

Kombinované nožnice Indeco IMP

Špeciálne nožnice s kombinovanými (Combi Cutter) čeľusťami Indeco IMP sú určené na búracie a strihacie práce. Napríklad železobetónovú konštrukciu mosta alebo domu nielen zbúrajú, ale aj rozrežú výstužné tyče na menšie časti.


nuzky_multiprocesory_indeco_imp.png


Strihacie a deliace nožnice Indeco ISS a ISR

Stiahnite si katalóg s kompletnou ponukou strihacích a deliacích nožníc Indeco ISS a ISR.
 

Nožnice Indeco ISS

Typ nožníc Steel Shears špeciálne navrhnutých na použitie v kovospracujúcom, recyklačnom a demolačnom priemysle. Vzhľadom na svoj účel sú vyrobené zo špeciálnej mimoriadne pevnej legovanej ocele HARDOX®. Vďaka tomu sú mimoriadne robustné a odolné. Každá z hlavných a vodiacich čepelí bola navrhnutá so štyrmi reznými plochami, a preto ich možno pred výmenou trikrát otočiť.
 

Nožnice Indeco IRC

Veľmi špeciálne a mimoriadne výkonné nožnice na strihanie vlakových, električkových a iných koľají. Špeciálna konštrukcia čeľustí v kombinácii s účinnosťou hydraulického systému a robustnosťou konštrukcie vyrobenej zo špeciálnej ocele HARDOX® umožňuje spracovávať koľajnice s hmotnosťou až 75 kg na meter s tvrdosťou až 300 Brinell. Nástroj dokáže strihať koľajnice rôznych štandardov v EÚ, USA a Ázii.

strihaci_delici_nuzky_indeco_iss_irc.png

Zhutňovacie dosky – kompaktory Indeco IHC

Kompletnú ponuku zhutňovacích dosiek Indeco IHC nájdete v českom katalógu na stiahnutie.
 

Zhutňovacie dosky Indeco IHC

Špeciálne dosky na zhutňovanie podkladov Indeco IHC sú k dispozícii vo veľkostiach pre nosiče hmotností od 1,7 do 45 ton. Využívajú kombináciu vibrácií zhutňovacej dosky a tlaku ramena nosiča. Tieto varianty sú vhodné pre štandardné pracoviská s dostatkom priestoru.
 

Zhutňovacie dosky Indeco IHC R

Vyšší rad zhutňovacích dosiek Indeco IHC R je určený pre nosiče v hmotnostnom rozsahu od 3,5 do 45 ton. V porovnaní so štandardnými modelmi sú dosky vybavené rotátorom, ktorý mimoriadne uľahčuje ich nastavenie do požadovanej polohy. Vďaka tomu sú vhodné napríklad na zhutňovanie podkladu v úzkych výkopoch, šachtách a na podobných miestach.
hutnici_desky_indeco_ihc.png


Indeconnect 4.0 – inteligentný monitorovací systém

Veľmi atraktívnym doplnkom sortimentu značky Indeco je monitorovací systém lndeconnect 4.0. Ide o modernú technológiu, ktorá pomáha sledovať a zisťovať technický stav náradia vďaka bezdrôtovému zariadeniu a webovej aplikácii. Systém je kompatibilný so všetkým príslušenstvom Indeco.

Vďaka systému Indeconnect možno napríklad na diaľku monitorovať produktivitu, sledovať stav náradia alebo kontrolovať jeho polohu, a to všetko v reálnom čase. Takto máte vždy k dispozícii všetky potrebné informácie o svojom príslušenstve.

Pozrite si katalóg v češtine a zistite, aké výhody môže Indeconnect priniesť vášmu podniku.

 

O značke Indeco

História výrobcu so sídlom v juhotalianskom meste Bari siaha do roku 1976. Vtedy spoločnosť Indeco začala vyrábať hydraulické búracie kladivá, ktoré si vďaka kombinácii sofistikovaného dizajnu a kvality čoskoro získali obľubu medzi stavbármi. Spoločnosť teda zďaleka nie je nováčikom na trhu, ale matadorom s bohatými skúsenosťami.

V súčasnosti spoločnosť vyrába kompletný sortiment demolačného, prekládkového a iného príslušenstva pre stavebné stroje. Ich spoločným menovateľom je moderná a neustále inovovaná konštrukcia, dôraz na kvalitu výroby a priebežne sa rozširujúce portfólio. Používatelia sa tak môžu spoľahnúť, že za svoje peniaze dostanú perfektne fungujúci výrobok, ktorý im bude slúžiť dlhé roky.

Medzi hlavné výhody výrobkov so značkou Indeco patrí nielen široký výber pre každú aplikáciu, ale aj atraktívne ceny a krátke dodacie lehoty. To platí nielen pre samotné výrobky, ale aj pre náhradné diely. Prípadné opravy sú preto zvyčajne dokončené rýchlo. To môže byť pre používateľov významnou konkurenčnou výhodou.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa príslušenstva pre stavebné stroje Indeco alebo si chcete zakúpiť niektoré z ponúkaných nástrojov, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám povieme a vysvetlíme všetko, čo potrebujete.
icon icon

E-mail

Zobraziť e-mail
agricsrPlcatagrics.sk
icon icon

Telefon

+420 800 247 365