>
Zobraziť telefón
910 691 042
sk
jumper-(5).jpg

Kariéra u nás

AGRI CS Slovakia predstavuje stabilnú a progresívnu spoločnosť, ktorá každý rok posúva kvalitu a rozsah svojich služieb a snaží sa uspokojiť potreby svojich zákazníkov komplexne. Pracovať v našom tíme je dynamické, pestré a plné výziev, pretože chceme veci vylepšovat a neuspokojíme sa s priemerom, zároveň ponúkame stabilitu a príjemné domáce prostredie. V spolupráci s interným tímom HR našej materskej spoločnosti intenzívne pracujeme na tom, aby sme sa v práci cítili dobre.

Aké benefity ponúkame

ikona ikona

Dni voľna naviac

Ak je pre vás dôležitá dovolenka, môžete u nás získať až 5 dní naviac formou benefitov. Ďalej doprajeme extra voľné dni v rámci životných mílnikov.
ikona ikona

Kariérny rast

Naša společnosť sa každoročne rozvíja, preto ponúkame postupom času rôzne pracovné pozície v kariérnom rebríčku.
ikona ikona

Kultúra, rekreácia, zdravie

Pečujeme o vaše blaho aj inou cestou, ako napríklad oblasťou kultúry, rekreácie či po zdravotnej stránke. Konkrétnu formu si vyberiete sami prostredníctvom benefitového programu.
ikona ikona

Společne strávené chvíle

Pre náš obor je významný vzťah so zákazníkmi a partnermi, preto organizujeme celý rad firemných akcií. Zároveň u nás nechýbajú ani pravidelné team buildingy.
ikona ikona

Zamestnanecké zľavy

Máme zvýhodnené zamestnanecké ceny u našich partnerských spoločností. Zľavy môžete čerpať napríklad na nákup osobných automobilov, PC vybavenie a zľavy na zájazdy.
ikona ikona

Zabezpečenie a príspevky

Snažíme se vás podpořit například příspěvkem na penzijní připojištění, které pak oceníte, až bude potřeba.
ikona ikona

Stravovanie

U nás si môžete zvoliť spôsob príspevku na stravovanie, buď formou dotovaného závodného stravovania v priestoroch nášho areálu alebo poskytujeme zamestnancom stravné lístky.

Ako celý proces prebieha

KROK 1
Vyberte si pozíciu, ktoré vás zaujala, a pošlite nám váš životopis.
KROK 2
Kontaktujeme vás a dohodneme sa na osobnom stretnutí.
KROK 3
Na osobnom pohovore sa zoznámite s kolegami, spoznáte sa a spoločne pohovoríme.
KROK 4
V prípade pozitívnych ohlasov z oboch strán sa pripojíte do nášho tímu.

Čo ponúkame študentom

Odborná prax

Študentom ponúkame možnosť absolvovať u nás svoju prax. Na štyroch našich pobočkách v Slovenskej republike radi pomôžeme mladým ľuďom vyskúšať si prácu s poľnohospodárskou technikou. Vďaka tomu získajú rady a skúsenosti od kolegov, ktorí svoju prácu robia s profesionalitou a nadhľadom.

Chci zjistit více
 

Brigády cez leto

Vzhľadom na sezónnosť poľnohospodárstva hľadáme väčšinou na letné mesiace nových kolegov napríklad na obsluhu predvádzacích súprav alebo na výpomoc v čase najväčšej sezóny.